LMZ34002EVM-001
Tuote-esittely
Osa numero: LMZ34002EVM-001
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus EVAL BOARD FOR LMZ34002
  • Viesti
LMZ34002EVM-001: n tekniset tiedot
Osa numero LMZ34002EVM-001 Valmistaja N/A
Kuvaus EVAL BOARD FOR LMZ34002 Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Saatavana oleva määrä 1886 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö -3.3V, -5V, -12V, -15V Jännite - Input 4.5 V ~ 40 V
Hyödynnetään IC / Part LMZ34002 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja SIMPLE SWITCHER® Regulator Topologia Inverting
Lähdöt ja tyyppi 1, Non-Isolated Muut nimet 296-37107
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Päätarkoitus DC/DC, Negative Inverter
Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable Taajuus - Switching 800kHz
Yksityiskohtainen kuvaus LMZ34002 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Negative Inverter 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nykyinen - Tuotos 2A