LP2950ACZ-3.3/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LP2950ACZ-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
LP2950ACZ-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP2950ACZ-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 96933 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.6V @ 100mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 30V
Toimittaja Device Package TO-92-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR -
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LP2950ACZ-3.3
*LP2950ACZ-3.3/NOPB
LP2950ACZ-3.3
LP2950ACZ-3.3-ND
LP2950ACZ33NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA TO-92-3 Nykyinen - Supply (Max) 14mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 120µA Nykyinen - Tuotos 100mA