LP2950CDTX-3.3/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LP2950CDTX-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO252-3
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
LP2950CDTX-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP2950CDTX-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO252-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 89150 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.6V @ 100mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 30V
Toimittaja Device Package TO-252-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR -
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP2950CDTX-3.3/NOPBDKR Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA TO-252-3 Nykyinen - Supply (Max) 14mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 120µA Nykyinen - Tuotos 100mA
Ohjaustoiminnot - Perusosan osanumero LP2950
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LP2950CDTX-3.3
LP2950CDTX-3.3
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO252-3