LP2950CZ-3.3/LFT3
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LP2950CZ-3.3/LFT3
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
LP2950CZ-3.3/LFT3: n tekniset tiedot
Osa numero LP2950CZ-3.3/LFT3 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 303047 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.6V @ 100mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 30V
Toimittaja Device Package TO-92-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR -
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA TO-92-3
Nykyinen - Supply (Max) 14mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 120µA
Nykyinen - Tuotos 100mA Ohjaustoiminnot -
Perusosan osanumero LP2950
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LP2950CZ-3.0RAG
LP2950CZ-3.0RAG
valmistajat: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus: IC REG LINEAR 3V 100MA TO92-3
Varastossa: 306156 pcs
ladata: LP2950CZ-3.0RAG.pdf
RFQ
LP2950CZ-3.3
LP2950CZ-3.3
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3