LP2951ACMM-3.3/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP2951ACMM-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 100MA 8VSSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
LP2951ACMM-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP2951ACMM-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 100MA 8VSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 207900 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.6V @ 100mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 30V
Toimittaja Device Package 8-VSSOP Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
lähtö Tyyppi Adjustable (Fixed) Output Configuration Positive
Muut nimet LP2951ACMM-3.3/NOPBTR
LP2951ACMM33NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.24 V ~ 29 V 100mA 8-VSSOP Nykyinen - Supply (Max) 14mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 120µA Nykyinen - Tuotos 100mA
Ohjaustoiminnot Enable Perusosan osanumero LP2951
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LP2951ACMMX-3.3
LP2951ACMMX-3.3
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LIN POS ADJ 100MA 8VSSOP
Varastossa: 5317 pcs
ladata:
RFQ
LP2951ACM/NOPB
LP2951ACM/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
Varastossa: 97130 pcs
ladata:
RFQ
LP2951ACMM
LP2951ACMM
LP2951ACMMX-3.3/NOPB
LP2951ACMMX-3.3/NOPB
LP2951ACMM-3.0
LP2951ACMM-3.0
LP2951ACMM-3.3
LP2951ACMM-3.3