LP2960IMX-3.3/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LP2960IMX-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 500MA 16SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
LP2960IMX-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP2960IMX-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 500MA 16SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 80947 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.8V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 30V
Toimittaja Device Package 16-SOIC Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LP2960IMX-3.3/NOPB Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 16-SOIC Nykyinen - Supply (Max) 40mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 600µA Nykyinen - Tuotos 500mA