LP2981A-28DBVTG4
Tuote-esittely
Osa numero: LP2981A-28DBVTG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 100MA SOT23-5
lomakkeissa:
  • Viesti
LP2981A-28DBVTG4: n tekniset tiedot
Osa numero LP2981A-28DBVTG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 100MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2752 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.37V @ 100mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 63dB (1kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 100mA SOT-23-5
Nykyinen - Supply (Max) 1.7mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 95µA
Nykyinen - Tuotos 100mA Ohjaustoiminnot Enable