LP2981IBP-3.3/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP2981IBP-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA 5USMD
lomakkeissa:
  • Viesti
LP2981IBP-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP2981IBP-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA 5USMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3109 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.37V @ 100mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package 5-µSMD (0.93x1.11) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 5-VFBGA PSRR 63dB (1kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP2981IBP-3.3
LP2981IBP-3.3/NOPBTR
LP2981IBP-3.3TR
LP2981IBP-3.3TR-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 5-µSMD (0.93x1.11) Nykyinen - Supply (Max) 1.7mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 95µA Nykyinen - Tuotos 100mA