LP2985A-29DBVTG4
Tuote-esittely
Osa numero: LP2985A-29DBVTG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.9V 150MA SOT23-5
lomakkeissa:
  • Viesti
LP2985A-29DBVTG4: n tekniset tiedot
Osa numero LP2985A-29DBVTG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.9V 150MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3466 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.58V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.9V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.9V 150mA SOT-23-5
Nykyinen - Supply (Max) 2.5mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 95µA
Nykyinen - Tuotos 150mA Ohjaustoiminnot Enable
Perusosan osanumero LP2985A-29
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LP2985A-30DBVR
LP2985A-30DBVR
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5
Varastossa: 348843 pcs
ladata:
RFQ
LP2985A-28DBVT
LP2985A-28DBVT
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5
Varastossa: 133423 pcs
ladata:
RFQ
LP2985A-29DBVT
LP2985A-29DBVT
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.9V 150MA SOT23-5