LP2985ITPX-2.6/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP2985ITPX-2.6/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.6V 150MA 5DSBGA
lomakkeissa:
  • Viesti
LP2985ITPX-2.6/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP2985ITPX-2.6/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.6V 150MA 5DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6332 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.58V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.6V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package 5-DSBGA Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 5-UFBGA, DSBGA PSRR 45dB (1kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP2985ITPX-2.6
LP2985ITPX-2.6-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.6V 150mA 5-DSBGA Nykyinen - Supply (Max) 2.5mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 95µA Nykyinen - Tuotos 150mA