LP3853ESX-1.8
Tuote-esittely
Osa numero: LP3853ESX-1.8
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 1.8V 3A DDPAK/TO263-5
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LP3853ESX-1.8: n tekniset tiedot
Osa numero LP3853ESX-1.8 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 1.8V 3A DDPAK/TO263-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5839 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.6V @ 3A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 7V
Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 3A DDPAK/TO-263-5
Nykyinen - Supply (Max) 10mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 4mA
Nykyinen - Tuotos 3A Ohjaustoiminnot Enable