LP38690DTX-1.8
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LP38690DTX-1.8
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 1A TO252-3
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LP38690DTX-1.8: n tekniset tiedot
Osa numero LP38690DTX-1.8 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 1A TO252-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6487 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1.6V @ 1A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 10V
Toimittaja Device Package TO-252-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 55dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP38690DTX-1.8TR Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A TO-252-3 Nykyinen - Supply (Max) 100µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 55µA Nykyinen - Tuotos 1A