LP38692MP-1.8/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP38692MP-1.8/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT223-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
LP38692MP-1.8/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP38692MP-1.8/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT223-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 125312 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1.6V @ 1A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 10V
Toimittaja Device Package SOT-223-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-261-5, TO-261AB PSRR 55dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP38692MP-1.8/NOPBTR
LP38692MP18NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A SOT-223-5 Nykyinen - Supply (Max) 100µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 55µA Nykyinen - Tuotos 1A