LP38692MPX-3.3/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP38692MPX-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223-5
2000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
LP38692MPX-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP38692MPX-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 154057 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1V @ 1A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 10V
Toimittaja Device Package SOT-223-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-261-5, TO-261AB PSRR 55dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-44062-2
LP38692MPX-3.3/NOPB-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A SOT-223-5 Nykyinen - Supply (Max) 100µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 55µA Nykyinen - Tuotos 1A
Ohjaustoiminnot - Perusosan osanumero LP38692
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LP38692MPX-2.5
LP38692MPX-2.5
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223-5
Varastossa: 2899 pcs
ladata:
RFQ
LP38692MPX-3.3
LP38692MPX-3.3
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223-5