LP38693MPX-2.5/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP38693MPX-2.5/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 2.5V 500MA SOT223-5
  • Viesti
LP38693MPX-2.5/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP38693MPX-2.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 2.5V 500MA SOT223-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 153045 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.73V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 10V
Toimittaja Device Package SOT-223-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-261-5, TO-261AB PSRR 55dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA SOT-223-5
Nykyinen - Supply (Max) 100µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 55µA
Nykyinen - Tuotos 500mA Ohjaustoiminnot Enable