LP38693SD-2.5/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LP38693SD-2.5/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 500MA 6WSON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
LP38693SD-2.5/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP38693SD-2.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 500MA 6WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 161398 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.73V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 10V
Toimittaja Device Package 6-WSON (3x3) Sarja Automotive, AEC-Q100
Suojausominaisuudet Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 55dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP38693SD-2.5/NOPBTR
LP38693SD25NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA 6-WSON (3x3) Nykyinen - Supply (Max) 100µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 55µA Nykyinen - Tuotos 500mA