LP3879SD-1.2/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP3879SD-1.2/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.2V 800MA 8WSON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
LP3879SD-1.2/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3879SD-1.2/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.2V 800MA 8WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 105472 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.2V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6V
Toimittaja Device Package 8-WSON (4x4) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-WDFN Exposed Pad PSRR 60dB (1kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP3879SD-1.2/NOPBTR
LP3879SD12NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 800mA 8-WSON (4x4) Nykyinen - Supply (Max) 2.2mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 1.4mA Nykyinen - Tuotos 800mA