LP3881EMRX-1.8
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LP3881EMRX-1.8
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 1.8V 800MA 8SO PWRPAD
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LP3881EMRX-1.8: n tekniset tiedot
Osa numero LP3881EMRX-1.8 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 1.8V 800MA 8SO PWRPAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5533 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.19V @ 800mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package 8-SO PowerPad Sarja -
Pakkaus / Case 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA 8-SO PowerPad
Nykyinen - Supply (Max) 8mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 30µA
Nykyinen - Tuotos 800mA Ohjaustoiminnot Enable