LP3882EMR-1.2/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP3882EMR-1.2/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 1.2V 1.5A 8SO PWRPAD
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
1045 pcs
  • Viesti
LP3882EMR-1.2/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3882EMR-1.2/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 1.2V 1.5A 8SO PWRPAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13338 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.32V @ 1.5A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.2V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package 8-SO PowerPad Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LP3882EMR-1.2/NOPB
LP3882EMR12NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1.5A 8-SO PowerPad Nykyinen - Supply (Max) 8mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 30µA Nykyinen - Tuotos 1.5A
Ohjaustoiminnot Enable Perusosan osanumero LP3882
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LP3882EMR-1.2
LP3882EMR-1.2
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LIN 1.2V 1.5A 8SO PWRPAD