LP38841T-1.2/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP38841T-1.2/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.2V 800MA TO220-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
360 pcs
  • Viesti
LP38841T-1.2/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP38841T-1.2/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.2V 800MA TO220-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 63601 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.21V @ 800mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.2V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package TO-220-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-5 PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LP38841T-1.2/NOPB
LP38841T12NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 800mA TO-220-5 Nykyinen - Supply (Max) 40mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 30µA Nykyinen - Tuotos 800mA