LP3891EMR-1.2/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP3891EMR-1.2/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 1.2V 800MA 8SO PWRPAD
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
1045 pcs
  • Viesti
LP3891EMR-1.2/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3891EMR-1.2/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 1.2V 800MA 8SO PWRPAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21634 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.43V @ 800mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.2V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package 8-SO PowerPad Sarja -
Pakkaus / Case 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LP3891EMR-1.2/NOPB
*LP3891EMR-1.2NOPB
LP3891EMR-1.2NOPB
LP3891EMR-1.2NOPB-ND
LP3891EMR12NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 800mA 8-SO PowerPad Nykyinen - Supply (Max) 8mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 30µA Nykyinen - Tuotos 800mA