LP3891ES-1.8/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP3891ES-1.8/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 1.8V 800MA DDPAK
lomakkeissa:
  • Viesti
LP3891ES-1.8/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3891ES-1.8/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 1.8V 800MA DDPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3762 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.4V @ 800mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-5 Sarja -
Pakkaus / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LP3891ES-1.8
*LP3891ES-1.8/NOPB
LP3891ES-1.8
LP3891ES-1.8-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA DDPAK/TO-263-5 Nykyinen - Supply (Max) 8mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 30µA Nykyinen - Tuotos 800mA