LP3919RLX-D/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP3919RLX-D/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC PMU CDMA W/CHARGER 49USMDXT
lomakkeissa:
  • Viesti
LP3919RLX-D/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3919RLX-D/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC PMU CDMA W/CHARGER 49USMDXT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5449 pcs Tietolomake
Jännite - Supply - Toimittaja Device Package 49-DSBGA
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 49-WFBGA, DSBGA Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Nykyinen - Supply - Perusosan osanumero LP3919
Sovellukset Cellular, CDMA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LP391M250H3P3
LP391M250H3P3
valmistajat: Cornell Dubilier Electronics
Kuvaus: CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP