LP3961ES-3.3/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP3961ES-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 3.3V 800MA DDPAK
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Viesti
LP3961ES-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3961ES-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 3.3V 800MA DDPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 25777 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.35V @ 800mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 7V
Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR -
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LP3961ES-3.3/NOPB
LP3961ES33NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA DDPAK/TO-263-5 Nykyinen - Supply (Max) 15mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 9mA Nykyinen - Tuotos 800mA
Ohjaustoiminnot Enable Perusosan osanumero LP3961
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LP3961ESX-1.8
LP3961ESX-1.8
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LIN 1.8V 800MA DDPAK
Varastossa: 3134 pcs
ladata:
RFQ
LP3961ES-2.5
LP3961ES-2.5
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LIN 2.5V 800MA DDPAK
Varastossa: 27895 pcs
ladata:
RFQ
LP3961ES-3.3
LP3961ES-3.3
Kuvaus: IC REG LIN 3.3V 800MA DDPAK