LP3962EMPX-1.8
Tuote-esittely
Osa numero: LP3962EMPX-1.8
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-5
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LP3962EMPX-1.8: n tekniset tiedot
Osa numero LP3962EMPX-1.8 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4192 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.55V @ 1.5A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 7V
Toimittaja Device Package SOT-223-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-261-5, TO-261AB PSRR -
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A SOT-223-5
Nykyinen - Supply (Max) 15mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 9mA
Nykyinen - Tuotos 1.5A Ohjaustoiminnot Enable