LP3964ES-3.3/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP3964ES-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 3.3V 800MA DDPAK
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
45 pcs
  • Viesti
LP3964ES-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3964ES-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 3.3V 800MA DDPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29470 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.35V @ 800mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 7V
Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR -
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LP3964ES-3.3/NOPB
LP3964ES33NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA DDPAK/TO-263-5 Nykyinen - Supply (Max) 15mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 9mA Nykyinen - Tuotos 800mA