LP3983ITL-2.5/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP3983ITL-2.5/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 5MA 5DSBGA
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Viesti
LP3983ITL-2.5/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3983ITL-2.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 5MA 5DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 224327 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6V
Toimittaja Device Package 5-DSBGA (1.41x1.08) Sarja -
Suojausominaisuudet Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 5-WFBGA, DSBGA PSRR 10dB (10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP3983ITL-2.5
LP3983ITL-2.5/NOPBTR
LP3983ITL-2.5TR
LP3983ITL-2.5TR-ND
LP3983ITL25NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 5mA 5-DSBGA (1.41x1.08) Nykyinen - Supply (Max) 21µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 3µA Nykyinen - Tuotos 5mA