LP3985IBP-3.3/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP3985IBP-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 150MA 5DSBGA
lomakkeissa:
  • Viesti
LP3985IBP-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3985IBP-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 150MA 5DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6631 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.1V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6V
Toimittaja Device Package 5-DSBGA (1.41x1.08) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 5-WFBGA, DSBGA PSRR 50dB ~ 40dB (1kHz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP3985IBP-3.3
LP3985IBP-3.3/NOPBTR
LP3985IBP-3.3TR
LP3985IBP-3.3TR-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 5-DSBGA (1.41x1.08) Nykyinen - Supply (Max) 250µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 150µA Nykyinen - Tuotos 150mA