LP3985IM5-2.6/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP3985IM5-2.6/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.6V 150MA SOT23-5
lomakkeissa:
  • Viesti
LP3985IM5-2.6/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3985IM5-2.6/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.6V 150MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3912 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.1V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.6V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6V
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 50dB ~ 40dB (1kHz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LP3985IM5-2.6
*LP3985IM5-2.6/NOPB
LP3985IM5-2.6/NOPBCT
LP3985IM5-2.6CT
LP3985IM5-2.6CT-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.6V 150mA SOT-23-5 Nykyinen - Supply (Max) 250µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 150µA Nykyinen - Tuotos 150mA