LP3986TLX285285/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP3986TLX285285/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.85V 150MA 8DSBGA
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
LP3986TLX285285/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3986TLX285285/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.85V 150MA 8DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 245462 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.1V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.85V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6V
Toimittaja Device Package 8-DSBGA (1.56x1.56) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-WFBGA, DSBGA PSRR 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LP3986TLX285285/NOPB
LP3986TLX285285
LP3986TLX285285-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 2.85V 150mA 8-DSBGA (1.56x1.56) Nykyinen - Supply (Max) 320µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 130µA Nykyinen - Tuotos 150mA