LP3990MF-3.3/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP3990MF-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
LP3990MF-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3990MF-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 119170 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.2V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6V
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 55dB ~ 35dB (1kHz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP3990MF-3.3/NOPBDKR Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SOT-23-5 Nykyinen - Supply (Max) 120µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 80µA Nykyinen - Tuotos 150mA