LP3990SD-1.2/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP3990SD-1.2/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.2V 150MA 6WSON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
LP3990SD-1.2/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3990SD-1.2/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.2V 150MA 6WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 125151 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.2V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.2V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6V
Toimittaja Device Package 6-WSON (3x3) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 55dB ~ 35dB (1kHz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LP3990SD-1.2/NOPB
*LP3990SD-1.2NOPB
LP3990SD-1.2/NOPBCT
LP3990SD-1.2/NOPBCT-ND
LP3990SD-1.2NOPBCT
LP3990SD-1.2NOPBCT-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 150mA 6-WSON (3x3) Nykyinen - Supply (Max) 120µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 80µA Nykyinen - Tuotos 150mA
Ohjaustoiminnot Enable Perusosan osanumero LP3990
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LP3990SD-1.8
LP3990SD-1.8
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.8V 150MA 6WSON
Varastossa: 3259 pcs
ladata:
RFQ
LP3990SD-1.2
LP3990SD-1.2
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.2V 150MA 6WSON