LP3990TL-2.8/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP3990TL-2.8/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4DSBGA
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
LP3990TL-2.8/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3990TL-2.8/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 121282 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.2V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6V
Toimittaja Device Package 4-DSBGA (1x1) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 4-WFBGA, DSBGA PSRR 55dB ~ 35dB (1kHz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LP3990TL-2.8
*LP3990TL-2.8/NOPB
LP3990TL-2.8/NOPBCT
LP3990TL-2.8CT
LP3990TL-2.8CT-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA 4-DSBGA (1x1) Nykyinen - Supply (Max) 120µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 80µA Nykyinen - Tuotos 150mA