LP3997MM-3.3/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP3997MM-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8VSSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
LP3997MM-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3997MM-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8VSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 81495 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.4V @ 250mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6V
Toimittaja Device Package 8-VSSOP Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 39dB ~ 61dB (1kHz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LP3997MM-3.3/NOPB
LP3997MM-3.3/NOPBCT
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA 8-VSSOP Nykyinen - Supply (Max) 150µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 100µA Nykyinen - Tuotos 250mA