LP5900SD-2.5/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LP5900SD-2.5/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 150MA 6WSON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
LP5900SD-2.5/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP5900SD-2.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 150MA 6WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 137896 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.15V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package 6-WSON (2.2x2.5) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LP5900SD-2.5/NOPB
LP5900SD-2.5/NOPBCT
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA 6-WSON (2.2x2.5) Nykyinen - Supply (Max) 230µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 50µA Nykyinen - Tuotos 150mA