LP5900SD-3.3EV/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP5900SD-3.3EV/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus EVAL BOARD FOR LP5900SD-3.3
lomakkeissa:
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
LP5900SD-3.3EV/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP5900SD-3.3EV/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus EVAL BOARD FOR LP5900SD-3.3 Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Saatavana oleva määrä 5010 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö 3.3V Jännite - Input 2.5 V ~ 5.5 V
Hyödynnetään IC / Part LP5900 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja - Säädintyyppi Positive Fixed
Muut nimet LP5900SD33EVNOPB Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Nykyinen - Tuotos 150mA Kanavat per IC 1 - Single
Board Type Fully Populated
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LP5900SDX-1.5/NOPB
LP5900SDX-1.5/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.5V 150MA 6WSON