LP5900SDX-2.2/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP5900SDX-2.2/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.2V 150MA 6WSON
lomakkeissa:
  • Viesti
LP5900SDX-2.2/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP5900SDX-2.2/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.2V 150MA 6WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6356 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.15V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.2V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package 6-WSON (2.2x2.5) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.2V 150mA 6-WSON (2.2x2.5)
Nykyinen - Supply (Max) 230µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 50µA
Nykyinen - Tuotos 150mA Ohjaustoiminnot Enable