LP5900TL-2.1/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP5900TL-2.1/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.1V 150MA 4DSBGA
lomakkeissa:
  • Viesti
LP5900TL-2.1/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP5900TL-2.1/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.1V 150MA 4DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7043 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.15V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.1V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package 4-DSBGA (1x1) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-WFBGA, DSBGA PSRR 85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)