LP5900TLX-2.7/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LP5900TLX-2.7/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.7V 150MA 4DSBGA
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
LP5900TLX-2.7/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP5900TLX-2.7/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.7V 150MA 4DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 288362 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.15V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.7V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package 4-DSBGA (1x1) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-WFBGA, DSBGA PSRR 85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP5900TLX-2.7
LP5900TLX-2.7-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 150mA 4-DSBGA (1x1) Nykyinen - Supply (Max) 230µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 50µA Nykyinen - Tuotos 150mA