LP5904TME-2.85/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP5904TME-2.85/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.85V 200MA 4DSBGA
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1250 pcs
  • Viesti
LP5904TME-2.85/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP5904TME-2.85/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.85V 200MA 4DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 249141 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.15V @ 200mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.85V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package 4-DSBGA (0.81x0.81) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-WFBGA, DSBGA PSRR 88dB ~ 30dB (100Hz ~ 2Mhz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP5904TME-2.85/NOPB-ND
LP5904TME-2.85/NOPBTR
LP5904TME285NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 200mA 4-DSBGA (0.81x0.81) Nykyinen - Supply (Max) 230µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 50µA Nykyinen - Tuotos 200mA