LP5907MFX-1.2/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP5907MFX-1.2/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.2V 250MA SOT23-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
LP5907MFX-1.2/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP5907MFX-1.2/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.2V 250MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 540587 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.25V @ 250mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.2V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-39062-2
LP5907MFX-1.2/NOPB-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 250mA SOT-23-5 Nykyinen - Supply (Max) 425µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 25µA Nykyinen - Tuotos 250mA