LP5910-1.8YKAT
Tuote-esittely
Osa numero: LP5910-1.8YKAT
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4DSBGA
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
LP5910-1.8YKAT: n tekniset tiedot
Osa numero LP5910-1.8YKAT Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 115770 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.3V @ 300mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 3.3V
Toimittaja Device Package 4-DSBGA Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 4-XFBGA, DSBGA PSRR 80dB ~ 25dB (100Hz ~ 2MHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-43878-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA 4-DSBGA Nykyinen - Supply (Max) 350µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 25µA Nykyinen - Tuotos 300mA