LP5912Q1.1DRVRQ1
Tuote-esittely
Osa numero: LP5912Q1.1DRVRQ1
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.1V 500MA 6WSON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
LP5912Q1.1DRVRQ1: n tekniset tiedot
Osa numero LP5912Q1.1DRVRQ1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.1V 500MA 6WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 165442 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.1V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6.5V
Toimittaja Device Package 6-WSON (2x2) Sarja Automotive, AEC-Q100
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 80dB ~ 40db (100Hz ~ 100kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-46972-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC 1 Output 500mA 6-WSON (2x2) Nykyinen - Supply (Max) 600µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 55µA Nykyinen - Tuotos 500mA