LP5952LC-1.3/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP5952LC-1.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.3V 350MA 6-USON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
LP5952LC-1.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP5952LC-1.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.3V 350MA 6-USON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 321538 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.25V @ 350mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 4.5V
Toimittaja Device Package 6-USON (2x2) Sarja -
Pakkaus / Case 6-UFDFN PSRR 80dB ~ 64dB (10Hz ~ 100kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP5952LC-1.3/NOPBTR
LP5952LC-1.3TR
LP5952LC-1.3TR-ND
LP5952LC13NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.3V 350mA 6-USON (2x2) Nykyinen - Supply (Max) 100µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 28µA Nykyinen - Tuotos 350mA