LP5952TL-1.4/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP5952TL-1.4/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.4V 350MA 5DSBGA
lomakkeissa:
  • Viesti
LP5952TL-1.4/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP5952TL-1.4/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.4V 350MA 5DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5290 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.2V @ 350mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.4V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 4.5V
Toimittaja Device Package 5-DSBGA (1.41x1.08) Sarja -
Pakkaus / Case 5-WFBGA, DSBGA PSRR 80dB ~ 64dB (10Hz ~ 100kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP5952TL-1.4/NOPBDKR
LP5952TL-1.4DKR
LP5952TL-1.4DKR-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.4V 350mA 5-DSBGA (1.41x1.08) Nykyinen - Supply (Max) 100µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 28µA Nykyinen - Tuotos 350mA