LP5990TMX-2.8/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LP5990TMX-2.8/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 200MA 4DSBGA
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
LP5990TMX-2.8/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP5990TMX-2.8/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 200MA 4DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 312124 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.25V @ 200mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package 4-DSBGA (0.81x0.81) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-WFBGA, DSBGA PSRR 55dB (10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP5990TMX-2.8
LP5990TMX-2.8-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 200mA 4-DSBGA (0.81x0.81) Nykyinen - lepotilassa (Iq) 75µA
Nykyinen - Tuotos 200mA Ohjaustoiminnot Enable