LP8340CLD-1.8/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP8340CLD-1.8/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 1A 6WSON
lomakkeissa:
  • Viesti
LP8340CLD-1.8/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP8340CLD-1.8/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 1A 6WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3679 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1.4V @ 800mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 10V
Toimittaja Device Package 6-WSON (2.92x3.29) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 55dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP8340CLD-1.8/NOPBDKR
LP8340CLD-1.8DKR
LP8340CLD-1.8DKR-ND
LP8340CLD18NOPB
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A 6-WSON (2.92x3.29) Nykyinen - Supply (Max) 170µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 100µA Nykyinen - Tuotos 1A