LP8340IDT-3.3/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP8340IDT-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3
lomakkeissa:
  • Viesti
LP8340IDT-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP8340IDT-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5555 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1V @ 1A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 10V
Toimittaja Device Package TO-252-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 55dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP8340IDT-3.3
LP8340IDT-3.3-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A TO-252-3 Nykyinen - Supply (Max) 170µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 100µA Nykyinen - Tuotos 1A