LP8340ILDX-2.5
Tuote-esittely
Osa numero: LP8340ILDX-2.5
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 1A 6WSON
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LP8340ILDX-2.5: n tekniset tiedot
Osa numero LP8340ILDX-2.5 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 1A 6WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4824 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1.5V @ 1A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 10V
Toimittaja Device Package 6-WSON (2.92x3.29) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 55dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A 6-WSON (2.92x3.29)
Nykyinen - Supply (Max) 170µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 100µA
Nykyinen - Tuotos 1A Ohjaustoiminnot -