LP8345CDTX-2.5/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP8345CDTX-2.5/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO252-3
lomakkeissa:
  • Viesti
LP8345CDTX-2.5/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP8345CDTX-2.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO252-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3132 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.65V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 10V
Toimittaja Device Package TO-252-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 55dB (120Hz)